Meilės diena!? :-)


Medina – You And I (Svenstrup & Venedelboe Mix)

Na, „chebra“, lyg ir pirma diena kai turėčiau kažką patalpinti, taip? O juk dar „Valentinkė“. Tai va, dabar tuoj bus dvylikta valanda, o aš sėdžiu miegojęs vos porą valandų, prisiurbęs kavos už visą savaitę ir dar šampano užpylęs. Nežinau kas čia per „dratas“ bet veža neblogai. Dar sesuo atsiuntė neblogą „dance remix“ tai jau penktą kartą kartoju ir toks jausmas, tuoj imsiu šokti. Na, tiesiogine prasme, nes rašydamas šitą žinutę mosuoju rankomis ir judu. Taip, kad iki pilno šokio trūksta tik atsistoti nuo kėdės. Ai, tikriausiai įdomu kodėl nemiegojau. Ne, dėl darbo reikalų. Nors tai ką skaitydamas pagalvojai – irgi neblogai. T.y. nesupykčiau jei būčiau nemiegojęs dėl kokios nors mergaitės draugijos. Bet ne, šį kartą reikėjo užbaigti vieną apskaitos programėlę. Žinot, „programinti“ moku tai ir darau ką moku. Br… paprastas internetinis puslapis atrodo visiškai „šš…“ lyginant su tuo, kiek apskaitos sistemose reik atlikti skaičiavimų ir kitokių nesąmonių. Na, bet nepjausiu į pievas. Parašysiu kažką įdomesnio.

Tai va. Regis šv. Valentino diena. Širdutės ir t.t… Nepaisant to, tai dar ir pirmoji mėnulio diena ir astrologiniai tigro metai. O tai bent diena, taip? Šiaip, astrologė Nijolė Valaitytė-Volmer pasakojo, kad diena įsimylėjėliams labai nepalanki. Na… kaip nepalanki. Taip, kad šią dieną propaguoti seksualumą, patrauklumą ir jais grindžiamą pasimatymą – yra labai prastas metas. T.y. pasak jos, tai gali reikšti trumpalaikių santykių likimą. Ji žmogus su patirtim, taip kad „nežvengiam“. 😉 Na, o diena palanki susitikimams, paremtiems dvasiniais ir nuoširdžiais ketinimais. Taip, kad kas iš jūsų turėjot tokių susitikimų – sveikinu. 😉

Šiaip, turėjau progą iškišti nosį į miestą. Sninga, kaip visada. Kaunas nesugeba net sustojimų prasivalyti… Bet ką jūs… Mūsų miesto mergaitės pasirodo nebijo net sniego ir pūgos. Bėga pas berniukus (ar iš berniukų) su rožėm. Pasipusčiusios, sušalusios užtat gražios. 🙂 Bet iš tikro… Kai pagalvoji, tokia paprasta dienelė, o taip įtakoja visus. Nors aš nesu šalininkas minties, kad mielą žodį ištarti gali bet kada savo artimam žmogui. Taip, gali ištarti bet kada. Bet… tokią dieną tas ištartas žodis būna tarsi nudažytas purpuro raudonumo spalva. Nes… mergaitės jo laukia. Laukia ir tikisi, jog jį ištarsi įdomiau, mieliau ir aistringiau. Ar nustebinsi kažkuo nepaprastu vakare. Todėl nesu prieš tokias šventes.

Na va, dainą kartoju jau gal dešimtą kartą. Reik kažkokį kitą miksą susirasti, nes mintinai išmoksiu… „You and I. You and I“. Reik susirasti ar leidžia pasidalinti įrašais, šis „blogas“. Prisegčiau ir jums paklausyt.

Norėjau dar pasamprotauti apie meilę, bet gal nereikia. Ši tema man depresiją varo, tai geriau kankinamas nemigos, bet linksmas ir šokantis, nei surūgęs ir negalintis užmigti.

Taip, kad su šv. Valentinu, vaikučiai. Švęskite, mylėkite ir būkit mylimi. Tai nuostabus jausmas. Kaip pasaka, tik ne visada laimingai baigiasi. 😉

Comments

comments

One thought on “Meilės diena!? :-)

Comments are closed.