Teisingas pasirinkimas!

Na va, dar viena diena. Šiaip nesiseilėkite, nes neketinu kasdien rašinėti čia nesąmonių. Juk darbą, žmoną, vaikų turiu… Ne, ne juokauju. 🙂 Pričiupau, ne? Šiaip šiandien visai nieko nedirbau ir visai nieko nevalgiau. T.y. išsiritau ryte, katino pažadintas ir sukirtau porą sumuštinių, pasportavau ir toliau „relaxintis“. Apie kavą net nekalbu, nes ji ir taip privaloma man. Vos ne kaip vitaminas.

Bet neketinu jum čia pasakot visos savo dienos. Nenusipelnėt gyvent geriau. 🙂 Noriu pafilosofuot truputį. Va prigriebsiu temą apie stiprybę. Sakykim, visi žinom, kad yra stiprybė fiziologinė, taip? Kažkam galvą pakuteni, kažkiek kilogramų štangą iškeli, ar „golfą“ užstumi. Na, ne kvaili esat. Ir yra emocinė stiprybė. Kai jauti, kad kažką nori padaryt visu kūnu ir emocijomis, bet privalai save stabdyti. Ir žinot, gaut į snukį ir nenukristi yra lengviau, nei sustabdyti save kažko nedarant.

Taigi, paimkim išgalvotą situaciją. Prieš tave stovi mergina, nepaprastai graži. Kiekvienas turim savo merginos idealą (merginos tikriausiai apie vaikinus taip pat). Tai va, įsivaizduokite jog tokią merginą sutikę ir ji yra akimirkai prieš jus. Ji pažvelgia į jus nepaprastai gražiomis akimis ir tada vyrauja tas kelių akimirkų žvilgsnis. Per jas tu gali ją pabučiuoti taip, kaip nieko dar nesi bučiavęs. Su didžiausia aistra ir liepsna… Lėtai liesti jos lūpas, o bučinio metu lėtai rankomis leistis liemens link… Jausti kiekvieną atodūsį ir kiekvieną prisilietimą… Sustabdyti laiką ir prarasti jo suvokimą savo noru. Ir… daugiau to žmogaus nebematyti. BET! STOP! Yra ir kita galimybė, surasti jėgų sustabdyti save. Išlikti kultūringam ir santūriam. Pasakyti sau mintyse griežtą NE. BET visko nesugadinti ir toliau jaustis ramiam dėl to, jog pasielgei teisingai. T.y. tiek teisingai, kiek tiesos gali reikalauti sveikas ir blaivas protas.

Žinot, įvykių formavimo metodikoje, kurią dėsto A. Svijašas teigiama, jog dalykai negali vykti be priežasties. Ir… lyg ir tokia situacija tai tarsi vienas iš šansų, apie kuriuos yra teigiama. T.y. šansas minčių potencialą – idealią merginą mintyse – sutikti ir pasinaudoti galimybe. BET ar iš tiesų pasielgti, kaip to reikalauja emocijos ir tiesų yra to šanso priėmimas? Kaip žinoti, kuris poelgis yra šanso priėmimas, o kuris yra atmetimas m? Taigi, šia keistai nerišlia mintimi apie „sveikas protas VS emocijos“ ir baigsiu.

Pabaigai prisegsiu nuotrauką apie savo katiną. Manau pakels nuotaika. 😉

Comments

comments

2 thoughts on “Teisingas pasirinkimas!

  1. na dazniausiai kai sutinki „idealia“ mergina tai ne tu ja naudojies, o ji tavim 🙂

  2. Mintį pagavau. Iš esmės taip ir yra. Žinoma, aš gal rašydamas tokia tema naudočiau kitokį rašymo stilių, bet mano vis dar lavinamas poliariškumas leidžia po truputį konvertuoti ir priiminėti informaciją iš to, kas man atrodo banalu. Trečią pastraipą apibendrinčiau kaip – „Meilė, tai funkcija, tai menas, kurio reikia blin mokytis, o ne objektas, kurį tereikia surasti ir išdulkinti“. Iš esmės netiesiogiai, ir nežinau ar sugebėtų kas adekvačiai interpretuoti, bet pirmą orgazmo pasirinkimą galėčiau sulyginti su alkoholizmu, narkomanija. Tai lyg orgija, tarytum tai vyktų tik tam, kad paneigti savo atsiskyrimą pačiu greičiausiu būdu (būtent tam ir buvo rengiamos orgijos senovėje). Meilė visada buvo labai banalus žodis, kol nepradėjau skaityti vienos knygos, kurioje jau pirmuosiuose puslapiuose paneigiamas klaidingas požiūris į knygos pavadinimą. Aš vis galvoju, kodėl tam tikrose kultūrose žmonės pirma susituokdavo, vėliau pažindindavosi. Iš esmės dabar tai atrodytų kvaila, tačiau manau to padarinys buvo, kad viso to reikia mokintis, ir tai įgyjama, o ne lemiama, gaunama. Dabar viskas vyksta greitai, operatyviai. Žmonės susipažina, čia pat pasimylėje jie įrodo tik tai, kad jie yra labai vieniši ir atsiskyrę, bet tame nėra beveik nieko, apart dozės. Pasikalbėjus su savo bendraamžiais susidaro įspūdis, kad visa tai daroma tik tam, kad neatsilikti nuo visuomenės. Žodžiu nėra meilės iš pirmo žvilgsnio, yra tik seksas iš pirmo žvilgsnio. Asmeniškai aš už sekso ir meilės, šių dviejų faktorių derinį. Ir iš tiesų, seksas nepažinus žmogaus, tam tikra prasme – silpnųjų bruožas.

Comments are closed.