Seksas!


Joe Cocker – You Can Leave Your Hat On

Jau šiandien galvojau tikrai nerašysiu nieko. Nu „blyn“… Gintautas persistengė komentuodamas apie „blogus“ mūsų IRC kanale. Maždaug, jis skaitytų tik tada, jei juose būtų informacijos apie seksą ir t.t… Ot ne dzin. Imsiu šiandien ir parašysiu apie seksą.

Aplamai, visa diena man buvo kupina skaudančios nugaros ir piktų emocijų. Šiandien važiuodamas į „SODRA“ galvojau iškirsiu kokius penkis praeivius Laisvės Alėjoje, nes man maišėsi po kojomis. Bet tiek iš tos dienos. Gintautas man metė iššūkį tai imsiu ir parašysiu apie seksą, per daug nesigilinęs į savo šiandienos išgyvenimus.

Taigi, seksas. Galėčiau gilintis į asmeniškumus apie jo prasmę, kokybę ar prigimtį… Bet, pabūkim šiek tiek žmonės. Pasigilinkim į jo emocinę prasmę. Principe, tai dviejų žmonių santykių kulminacija. Aš nenoriu gilintis tarptautinius standartus ar etiketes, bet pasistengsiu prisilaikyti savųjų. Asmeniškai man, seksas nėra toks svarbus fiziologine prasme. Po galais, juk aš skaitau knygas, žaviuosi saulėlydžiais ir klausau itališkos muzikos. Todėl patį seksą vertinu kaip emocinę iškrova tarp dviejų, vienas kitą mylinčių ar aistrą jaučiančių žmonių. Bet tai toli gražu negali ir neprivalo būti monotoniškas malonumas. Nieku gyvu… Žinokit, jei taip patampa, tai labiau žudo nei kilpa po kaklu. Pradėkim nuo paprasto nurenginėjimo. Daug kas šią dalį pakankamai nuvertina ir praleidžia. 🙂 Bet vėlgi, kodėl tada gimė striptizas, kaip šokis a? Kodėl vyrai ar moterys nusirenginėja ir daugelis tuo mėgaujasi a? Ogi todėl, kad pats nurenginėjimas tai dalelė intymumo. Dalelė to žaidimo, kuris pagyvina aistrą. Atminkit, aistra kaip laužas. Šilta, miela, maloni… bet tik tada, kol dega. O ko trūksta, kad laužas degtų a? Ogi prižiūrėti jį! Stengtis dėl jo! Taigi, su aistra reikia elgtis kaip su laužu. Puoselėti ir prižiūrėti.

Todėl nurenginėjant merginą (nekalbėsiu apie vaikinus, nes neįsivaizduoju kaip ten kas vyksta) reikia mėgautis tuo ir leisti jai tą pajusti. Kada paskutinį kartą liemenėlę nusegėt dantimis a? Skamba juokingai? O jūs pabandykit tą padaryt pagal situaciją. 😉 Žinoma, visada malonu, jei merginos pasistengia. T.y. atminkime, jog tai yra dailioji lytis, taip? Taigi, jos turi daugiau nei keletą šimtų būdų atrodyti seksualios, patrauklios ir geidžiamos. Na, mes nesam kvaili. Tikrai ne… Pastebim, kada mergina stengiasi ir geba atrodyti patraukli. Bet nepamirškim pasirodyti nustebę, kai užpuolus aistrai lėėėėtai braukdami pirštais jos koją aukštyn ir keldami sijonėli pajuntame, jog ji su prisegamomis kojinaitėmis. Mane asmeniškai tai ne tik pamalonina, bet ir jaudina. Taip, kad nebūkit „luzeriai“ ir  bent jau pastebėkit tai. Bet nesigilinsiu į merginos seksualumą, nes tai atskira tema, verta pokalbio ir… oi… galiu daug parašyt.

Taigi, grįžkime prie malonaus sekso. Kada paskutinį kartą žaidėte su merginos kūnų, Šaltais ledukais m? Įsivaizduokite, mergina prieš jus… o jūs negailestingai braukiate šaltu ledo gabalėliu per jos kaklą… Ji nusipurto ir aistringai lūpomis ištaria, jog jai šalta… tada jūs lėtai pabučiuojat jos kaklą ir tęsiat savo negailestingą odisėją… Nė neįsivaizduojat kaip greit ištirpsta tas ledo gabalėlis. Nekalbu apie tai, kad net vandens lašelio nelieka… Tai, jog švelniai nusileistumėte, nešini ledo gabalėliu… žemyn… na… siūlau turėti po ranka bent kelis. Nes vieno tikrai neužteks. O dar geriau, jei nustebinat ja su ledo gabalėliais, užrišdami jai akis ir surišdami rankas. O TAIP! Jei ji to nesitiki – tai gali būt prisiminimas vertas gyvenimo. Po galais, mes vaikinai – mes turim būt išradingi. O jos yra merginos – jos turi būt seksualios. Taigi… bent kartais pasinaudokim savo gebėjimais improvizuoti. 🙂

Tarkim, grįžtant prie nusirenginėjimo temos. Kada pastarąjį kartą savo mergaitei šokote striptizą m? Bandau pagauti Karolio ir Gintauto veido išraiškas. Jie maždaug galvoja – vaje, koks nusižeminimas. Ot ne dzin, šokau ir PATIKO! Jūs neįsivaizduojat koks tai gali būt raktas į romantiškos nakties pradžią. Analogiškai su „tuzinu“ rožių, kurių žiedai paaukojami nukloti kambarį purpurine spalva, degant žvakių šviesoje. Ir t.t… Daugiau neatvyrausiu.

Atminkite vieną, seksas – tai meilės kulminacija, kuri turi būt romantiška, emociška ir ilga… Naktis turi prarasti prasmę, o laikas tėkmę. O malonumas kartotis dar, dar ir dar… kol pirmieji spinduliai nušvies kambario sienas. Čia yra tikras, pilnavertiškas ir prasmingas sekas.

Jei tokio nėra – bet kokio nereik!

Ta proga pažiūrim geriausią striptizo ištrauką. 😉

Comments

comments

4 thoughts on “Seksas!

  1. Suzinojau idomiu detaliu apie seksa ir aistra. Gal visai nepakeite nuo mones apie seksa, bet visko gali but :D. Lauksiu panasiu temu. 😀

  2. Geras readas..
    Sutinku.. unikalus dalykas tas seksas ir kadkaip sunku kartais GAL pasirodytu, nereikia pasiduoti inkstinktams: pavirsti zverim ir isnaudoti mergaite ja besirdiskai „atkalus ir nuleidus“, reikia suteikti jai malonumo ir tuo paciam pasidziaugti, neskubeti ir rasti aukso viduriuka.

    +rep rep

  3. Pripažįstu, moki parašyti tai kas priverčia tokius kaip aš skaityti su pakankamai tvirtu „nepasitikėjimu savimi“. Iš esmės savo požiūrį galėčiau demaskuoti kaip pasaką apie lapę ir vynuoges. Nieko nuostabaus, kad supratųsi, jog nepasieks vynuogių sekančią dieną ji galėjo padegti visą vynuogių lauką. Tad, šioje srityje, šiuo atžvilgiu, iš būtent šio taško – esi pranašesnis už mane. Skaitydamas iš esmės jaučiausi panašiai, kaip tu jaustumeisi skaitydamas kokio nors goto dienoraštį 😀

Comments are closed.