Akropolio madų namai

Pastarosiomis dienomis turėjau galimybę (garbės) apsilankyti kelis kartus pramogų sostinėje, Kauno Akropolyje. 🙂 Iš tiesų, nesu dažnas jo lankytojas, tačiau pripažinsiu, jog jame yra keletas dalykų kurių reikia. Be abejonės, mėgstu kino teatrą, kaip pramogą dėl vaizdo, garso kokybės, pačios žiūrėjimo pramogos ir atmosferos, kurią sukuria kokybiškai pasirinktas filmas. Žinoma, jei negauni bjauraus kaimyno šalia. Bet turiu „atkalęs“ sistemą, kaip pasirinkti geras kėdes, taip kad ši problema nebedažna. 🙂 Dažnesnė problema – su kuo į kiną nueit. Taip pat ten yra keletas parduotuvių, kur gali rast neblogų marškinių ar kitokių klasikinių drabužių. Kuriuos beje aš mėgstu. Taip pat knygynas. Visa kita Akropolyje tėra violetiniai megztukai vyrams (su kuriais jie atrodo kaip naujos kartos pyd…) ir gausybė kavinių, pardavinėjančių picas ir alų „papigiai“.

Bet ne pramogų vertinti aš čia sugalvojau. Pasirinkau pavadinimą „madų namai“ su tam tikra ironija. 🙂 Atsakykit man, nuo kada mes tapome tiek kultūriškai išprusę, jog pradėjome į Akropolį rengtis kaip  į šventę? Keista, truputį juokinga ir gal būt kiek graudu, jog Akropolis tapo vienintele vieta, kur žmonės mato priežastį pasipuošti. Vaikinai susišukavę, išplautais džinsais, šypsenom iki ausų. Merginos iš spintų traukia išeiginius batelius, trumpus sarafanus ir sukneles, o veidus puošia makiažas sulig į vienos balių. Keista tai, jog Akropolis ir pažinčių klubai – tai viena vieta kur žmonės bando atrodyti ypatingi. Žinoma, aš neturiu nieko prieš, tačiau ar Akropolis vienintelis to vertas? Pažinčių klubai… gal būt, norit kažką nukabinti ir bandot parodyti tai, ko gyvai tas žmogus niekad nepamatys. Tačiau Akropolis? Kuo jis toks nepaprastas? Negi tai adekvatus pažinčių klubo atitikmuo? O gal Akropolis tapo kažkuo daugiau net už įprastus kultūrinius miesto taškus?

Nepavadinčiau to vieša kritika. Nepavadinčiau to ir nuomone. Gal būt labiau klausimu, kodėl? Nes mano smegeninė nėra pajėgi viena išnarplioti to. 🙂

Comments

comments

2 thoughts on “Akropolio madų namai

 1. Sveikas.. linksmi pamąstymai…
  beje, „galbūt“ rašosi kaip vienas žodis:), o vat gali būti – tai jau atskiri du žodžiai…
  (čia tik pastebėjimas, nes šiaip jau tavo lietuviška rašyba labai gera)

 2. Jėtau, taigi aš informatikas. Mano gimtoji kalba prasideda:

  public Action:Client_Changename(Handle:event, const String:name[], bool:dontBroadcast) < ...>

  ir baigiasi:

  SELECT I.id AS ip_id, C.status_id, C.abon_id AS customer_id, < ...>

  Aš nesutvertas rašyt taisyklingai. 😀

Comments are closed.