Internetinis flirtas

Internetinis flirtas? Šį kartą tai labai trumpa tema. Žmonės neretai mėgsta išskirti bendravimą. T.y. reali pažintis – tai pilnavertė pažintis, o virtuali nepilnavertė. Realus flirtas ir svetimavimas, t.y. vaikinų/merginų šnekinimas laikomas neištikimybės ženklu, bet virtualus – skaitosi nevertas dėmesio. Tada ženkime žingsniu aukščiau. O kaip virtualus seksas? Iš tikro neteko užsiiminėt ir nelabai įsivaizduoju kaip ten viskas vyksta, bet tiesiog akimirkai pagalvokim, jog tai normalu. Tai… virtualus arba telefoninis seksas taip pat nėra vertas kreipti dėmesį? Na, tiesiog palaikykime minties vientisumą. Pamąstymui.

Šiaip gyvenimiški santykiai tai aukštoji matematika, kurią galima išmokti ir suprasti. Nors pasakysiu, kad laimingiausi tie, kurie gyvenimo kontrolinius laiko ekspromtu. Na, bet paimkim vieną iš gyvenimo formulių. Esi laimingas, turi viską. Antrąją pusę, užimtumą, laisvalaikį ir esi „gerietis“. Bendrauji su žmonėmis internetu, flirtuoji ir t.t… ir sutinki žmogų (ar tai vaikinas ar mergina, nesvarbu. įsivaizduokit pagal savo situaciją). Tas žmogelis atrodo linksmas, įdomus, išvaizdus ir „fainas“. Virtuali pažintis su trupučiu flirto vyksta sklandžiai ir maloniai kol nusprendžiat susitikti. Juk tai tik draugas ar ne? Juk jūs nieko blogo nedarot. Po galais, net jei kažkas papriekaištaus (jei sužinotų pavyzdžiui jūsų antroji pusė), jūs įsižeisite. Juk normalu, jūs nieko blogo nedarysit. Tai va, susitinkat su tuo „draugu“, praleidžiat laiką. Kažkur nueinat, jum įdomu, linksma ir t.t… Jaučiatės laisvai, patogiai ir šiltai. Bet juk tai tik draugas, ar ne? Kas vyksta toliau? Susitikimas būna antras, trečias. Tik draugiškas, kol suprantat, jog su nauju žmogumi jum yra įdomiau nei su jūsų antrąja puse. Jis linksmesnis, jis malonesnis, jis jus geriau užima ir net imate daryti tai, ko niekad nedarydavot su savo antrąja puse. Tiesiog kažkaip išjudina jus. Na, bet juk tai tik draugas, ar ne? Ir… žinot kas bus? Ogi po kurio laiko ši pažintis, kuri prasidėjo internetu, po to tapo „tik draugyste“ staiga padės jum suprasti, jog tas žmogus, kurį laikote antrąja puse yra toliau nei antrame plane. Jog su juo nesate laimingas, jog… Prie jo nebūnate toks, koks esate prie šio. Prie jo nedarote to, kam ryžtatės su šiuo žmogum. Kas iš to išplaukia? Jūsų santykiai ima griūti. Ir… ko gero negalima nieko dėl to kaltinti. Tačiau tai tik viena iš gyvenimo formulių, kuriomis pasisuka internetinės pažintys ir „nekaltas“ flirtas.

Jei aš būčiau neteisus, ar… ši istorija, kurią papasakojau, būtu tokia dažna mūsų kasdieniniam pasaulyje?

Žinot kaip aš manau? Pasinaudoti simpatijomis yra naudinga ir normalu. Kai jum šypsosi banko administratorė ir malonaus pokalbio metu, darbo reikalais, padeda nuoširdžiai pasirinkti jum tinkamiausią sprendimą, o ne bankui. Po pokalbio palinkit vienas kitam geros dienos ir keliaujat savo tikslais. Bet flirtuoti internetu, kelti vaikinu ar merginų aistras ir laikyti tai nepavojingu dalyku – pavojinga. Vien tas faktas, jog jum reikia flirto jau rodo polinkį ieškoti kitų ir tai, jog nesate laimingas taip kaip yra ir tuo ką turite.

Tai tiek mano pamąstymų šiandien.

Comments

comments

2 thoughts on “Internetinis flirtas

  1. internetas internetas….jis tampa vis didesne gyvenimo dalim
    isties viskas yra tiek pavojinga kiek i tai zmogus isitraukia-galima sau leisti isitraukti ir tiesiog pabegti is zaidimo,jei pajutai,kad per daug sau leidi.

Comments are closed.